Atnaujinta 2020-03-04

Socialinė kampanija „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“

Padėkok medikui. NE KYŠIS GYDO“ – tai užrašas ant atvirutės, raginantis atsidėkoti medikui geru žodžiu, padėka.

Nors LR Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuota akcija „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“ socialinė kampanija Lietuvoje vyko mėnesį laiko, VšĮ Kaišiadorių ligoninės pacientai vis dar aktyviai dėkoja ligoninėje dirbantiems gydytojams, slaugytojams ir kitiems medicinos darbuotojams už rūpestingumą, profesionalumą ir parodytą dėmesį,

Šia akcija ne tik skatinama didinti skaidrumą gydymo įstaigose, bet ir parodoma, kad visuomenėje nusistovėjusi kyšininkavimo nuomonė beliko mitas, o pacientų savimonė viešai padėkoti medikui be kyšio tapo kasdienybe:

„Ačiū visam personalui už gerą aptarnavimą“, „“Ačiū priėmimo personalui už profesionalumą ir suteiktą pagalbą“, ,,Dėkojame už operatyvią pagalbą“, ,,Ačiū už gražų, mandagų ir rūpestingą aptarnavimą, paaiškinimus ir dėmesį ligoniui“, ,,Ačiū už nuoširdų rūpestį, profesionalų darbą ir šypseną“, ,,Ačiū už sąmoningumą, užuojautą, malonų bendravimą“, ,,Didelis ačiū Jums už rūpestį ir operaciją. Jūs pats geriausias gydytojas“, ,,Ačiū puikioms registratūros darbuotojoms“, ,,Ačiū Jums labai už nuostabiai padarytą darbą…“, ,,Ačiū, kad šiltai priėmėt, ačiū už paskirtą gydymą, ačiū už supratimą“, ,,Didelis ačiū už rūpestį, už šilumą, už švelnumą, už didelę meilę vaikams“.

Atvirutes padėkoms vis dar galite rasti kiekviename VšĮ Kaišiadorių ligoninės skyriuje.

Užrašę padėką, įmeskite ją į specialų voką ir pradžiuginkite Jums pagalbą suteikusį medicinos darbuotoją.

Padėkos Nr.1

Padėkos Nr.2