Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Apie mus

Atnaujinta 2018-07-18

          VšĮ Kaišiadorių ligoninė yra didžiausia Kaišiadorių rajono medicinos įstaiga, teikianti įvairią (stacionarinę, konsultacinę, skubią ir kt.) medicininę pagalbą gyventojams bei užsienio piliečiams. Ligoninė aptarnauja apie 30836 Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojus.
Rajoninė ligoninė Kaišiadoryse buvo įsteigta 1954 metais ir tuo metu turėjo 30 lovų. Į dabartines patalpas ligoninė įsikėlė 1976 metais. Šiandien 152 lovas turinčioje ligoninėje dirba 225 darbuotojai, iš jų 60 gydytojų ir 90 bendrosios praktikos slaugytojų.
Visą parą ligoninėje veikia klinikinė diagnostinė laboratorija, priėmimo – skubiosios pagalbos, reanimacijos ir dienos chirurgijos, vidaus ligų, vaikų ligų, slaugos ir palaikomojo gydymo ir radiologijos skyriai. Darbo dienomis veikia dantų protezavimo laboratorija, konsultacijų skyriai ir fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius su vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos poskyriu.
Siekiant gerinti paslaugų kokybę ir sąlygas nuolat atnaujinami, renovuojami ligoninės skyriai: 2009 metais renovuotas priėmimo – skubiosios pagalbos skyrius, reanimacijos skyrius. 2011 metais Europos Sąjungos finansuojamomis lėšomis renovuotas konsultacijų, slaugos ir palaikomojo gydymo skyriai. 2016 metais renovuotas vidaus ligų skyrius. Įstaiga nuolat atnaujina medicininę įrangą, siekiant užtikrinti kokybiškesnį pacientų aptarnavimą.
VšĮ Kaišiadorių ligoninės pagrindinis tikslas – gerinti aptarnaujamų gyventojų sveikatą, sumažinti gyventojų sergamumą ir mirtingumą. Suteikti jiems aukščiausius reikalavimus atitinkančias saugias, mokslu ir praktika pagrįstas sveikatos priežiūros paslaugas, atitinkančias pacientų išreikštus ir menamus lūkesčius.