Atnaujinta 2023-02-10

Pasirūpinkime savo artimu Vasario 14 dienos proga!

Mylimiems ir brangiems žmonėms dovanokite didžiausią turtą – SVEIKATĄ.

VšĮ Kaišiadorių ligoninėje galite įsigyti

DOVANŲ KUPONĄ

Teikiamoms paslaugoms:

Maloniai kviečiame išbandyti Kaišiadorių ligoninėje Japonišką sauso masažo lovą AQUATIZER

Šis medicinos prietaisas gali būti taikomas daugelių klinikinių atvejų. Pasižymėdamas ištobulintomis gydomojo masažo ir komforto savybėmis, pritaikytas masažuoti visą kūną naudodamas vandens srovę.

Lova inovatyvaus dizaino ergonomiška ir patogi, o žemas jos aukštis leidžia pacientams lengvai atsigulti ir atsikelti. Masažo lovos palaikymas sustiprina masažo teikiamą naudą suaktyvinant medžiagų apykaitą, atpalaiduojant giliuosius raumenis, pagerinant kraujo cirkuliaciją, mažinant skausmą, optimizuojant raumenų tonusą, pagerinant limfos tekėjimą bei teigiamai veikiant vegetacinę nervų sistemą.

Procedūros kaina – 10,15 €

Rekomenduojamas 7-10 procedūrų kursas.

LIMFODRENAŽINIS  MASAŽAS

Limfodrenažinis masažas puikiai atpalaiduoja ir efektyviai dailina kūno linijas, sustangrina odą, mažina celiulitą, gerina limfos tekėjimą ir iš organizmo pašalina susikaupusius skysčius. Pirma procedūra nemokamai. Kaina – 10 eurų viena procedūra.

HALOTERAPIJA – DRUSKŲ KAMBARYS

Druskų kambario veikimas: per specialias angas į patalpą pučiamas sausas druskos aerozolis. Žmogui kvėpuojant, pučiamas aerozolis patenka iki smulkių bronchų ir pagerina virpamojo epitelio funkciją. Asmuo lengviau atsikosti, nes ima valytis bronchai.   Haloterapija veikia priešuždegimiškai – ne tik atpalaiduoja bronchus, skystina gleives, bet ir mašina uždegimus.

Su siuntimu – 3 seansai nemokamai.

Kaina – 4 eurai suaugusiam,

3 eurai vaikui už 1 seansą.

Registruotis tel. +370 60403254

POVANDENINIS MASAŽAS  kaina 12.18 eurų,

VAISTAŽOLIŲ VONIA           kaina 12.18 eurų,

PERLINĖ GYDOMOJI VONIA kaina 10.15 eurų,

PARAFINO APLIKACIJA kaina 10.15 eurų.

Mus rasite Kaišiadorių ligoninės fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje.