Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Naujienos

Atnaujinta 2022-05-11

Sveikiname gavus nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės ženklą

Lietuvos Respublikos Sveikatos apaugos ministras Arūnas Dulkys 2022 m. gegužės 4 d. Vilniaus rotušėje vykusios iškilmingos ceremonijos metu įteikė VšĮ Kaišiadorių ligoninės slaugos administratorei Jolantai Buikauskienei Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės ženklą. Nuoširdžiai sveikiname su šiuo garbingu apdovanojimu.  Džiaugiamės ir dėkojame Jolantai Buikauskienei už nuoširdų darbą, atsidavimą įstaigai ir bendrų siektinų tikslų įgyvendinimą. Didžiuojamės, kad įstaigos darbuotoja buvo įvertinta ir tikimės, kad tai bus siektinas pavyzdys visiems darbuotojams.

Sveikiname ir VšĮ Kaišiadorių pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pavaduotoją medicinai Danutę Pavilionienę, apdovanota Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklu.

Gegužės 10 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, mero pavaduotojas Darius Vilimas ir Administracijos direktorė Vaida Babeckienė pasveikino nusipelniusias mūsų krašto medikes Jolantą Buikauskienę ir Danutę Pavilionienę. Šie apdovanojimai byloja apie medikių darbą ir pasiaukojimą.

VšĮ Kaišiadorių ligoninė