Šriftas
Fonas
Iliustracijos

Naujienos

Informuojame, kad pacientams skirti siuntinukai  į skyrius  perduodami tik  nuo 15 iki 17 val.

DĖMESIO !

Pacientams, hospitalizuotiems VšĮ Kaišiadorių ligoninės stacionaro skyriuose,  siuntinukus galima perduoti nuo 15 val. iki 17 val. darbo dienomis. Šiuos siuntinukus priima  ligoninės darbuotojai dirbantys pirmame aukšte prie rūbinės.

Ant siuntinukų turi būti nurodyta paciento vardas ir pavardė, skyriaus pavadinimas ir palatos  numeris. Taip pat prašytume atkreipti dėmesį, kad priimamas tik vienas siuntinukas.

Prašome nedėti pinigų, papuošalų, telefonų, kitų brangių daiktų. Ligoninės personalas už siuntinuko turinį neatsako.

Ypatingais atvejais, kada siuntinukas turi būti perduotas skubos tvarka, prašome kreiptis telefonu tiesiogiai į skyriaus, kuriame gydomas pacientas, personalą.