Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Naujienos

COVID-19

Informuojame, kad atsižvelgiant į stebimą COVID-19 plitimą Italijos šiauriniame regione atnaujintas atvejo apibrėžimas įtraukiant Italijos šiaurinį regioną į paveiktų teritorijų sąrašą.

Įtariamas atvejis:

Asmuo su ūmia kvėpavimo takų infekcija (karščiavimas ir bent vienas iš šių simptomų: kosulys, gerklės skausmas, apsunkintas kvėpavimas), kuriam hospitalizacija reikalinga arba nereikalinga

IR

14 d. laikotarpiu iki simptomų pradžios atitiko bent vieną iš šių epidemiologinių kriterijų:

artimas sąlytis su patvirtintu ar tikėtinu COVID-19 atveju

ARBA

keliavo teritorijose, kur vyksta COVID-19 plitimas visuomenėje Kinijoje (visos provincijos),  Šiaurės Italijos regione (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emiljos-Romanijos regionai)

ARBA

keliavo teritorijose, kur vyksta COVID-19 plitimas visuomenėje – Kinija (visos provincijos), Šiaurės Italijos regionai  (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emiljos-Romanijos regionai)

ARBA

dirbo aplinkoje, kurioje buvo gydomi asmenys sergantys COVID-19

 

Asmenis keliavusius Šiaurės Italijos regione turi kreiptis į tel. nr. 8 5 2124098 arba el. paštu info@nvsc.lt arba užpildyti formą užpildant formą dėl nedarbingumo, kuri skelbiama http://nvsc.lrv.lt/covid-19 .  Jei asmuo gali ir nedarbingumas nereikalingas, rekomenduojama dirbti nuotoliniu būdu.

Dėmesio – aktualu

Kada kreiptis į gydytoją