Pacientų lankymas karantino metu

Atnaujinta 2020-05-15

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020-03-14 nutarimu Nr.207 ,,Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ ir jo pakeitimais VšĮ Kaišiadorių ligoninėje pacientų lankymas galimas:

1. Darbo dienomis nuo 15 iki 17 valandos.
  2. Nesergant viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ligomis (VKTI).
  3. Tik su gydančio gydytojo raštišku leidimu 1 asmeniui. Leidimai skyriuje registruojami ir lengvai prieinami visiems skyriaus darbuotojams. Lankomų pacientų sąrašas pateikiamas darbuotojui, kuris atlieka triažą prie įstaigos durų.
  4. Lankytojai privalo atsinešti ir apsirengti savo AAP ( vienkartinė kepuraitė, vienkartinė chirurginė/medicininė kaukė, vienkartinis chalatas, vienkartinės pirštinės, vienkartinė avalynė (bachilai) įėjus į įstaigos patalpas. Po paciento lankymo, išeinant iš skyrių prie durų privalo nusirengti visą AAP, išskyrus kvėpavimo takų apsaugą (vienkartinė chirurginė/medicininė kaukė), ir išmesti į pavojingų infekuotų atliekų konteinerį.
  5. Palatoje gali būti tik vienas lankytojas, kito lankytojo buvimas yra draudžiamas. Lankymo laikas ne ilgiau 20 min.