Šriftas
Fonas
Iliustracijos

Naujienos

Dėl Lietuvos Respublikos Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo Nr.I-1367 pakeitimo įstatymo projekto sustabdymo

Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komitete pateiktas svarstymui Lietuvos Respublikos Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo Nr.I-1367 pakeitimo įstatymo projektas, kuriame bus nulemtas tolesnis šio įstatymo projekto likimas. Priėmus Lietuvos Respublikos Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo Nr.I-1367 pakeitimo įstatymo projektą ir jį patvirtinus, VšĮ Kaišiadorių ligoninėje liktų tik slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius ir II lygio gydytojų ambulatorinės konsultacijos. VšĮ Kaišiadorių ligoninė netektų vaikų ligų skyriaus, vidaus ligų skyriaus, reanimacijos skyriaus, priėmimo-skubios pagalbos skyriaus. Dėl skubios pagalbos, stacionarinio gydymo Kaišiadorių miesto ir rajono gyventojams reikėtų kreiptis į Kauno ar kitų didžiųjų miestų ligonines. Šis įstatymo pakeitimas paliestų ir Radviliškio, Širvintų, Prienų, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Jurbarko, Pakruojo, Kuršėnų, Naujosios Akmenės, Kupiškio, Ignalinos, Molėtų, Zarasų rajonines ligonines ir jose besigydančius pacientus.

Inicijuojame peticiją dėl Lietuvos Respublikos Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo Nr.I-1367 pakeitimo įstatymo projekto sustabdymo ir siūlome Lietuvos Respublikos Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo Nr.I-1367 pakeitimo įstatymo projektą koreguoti derinant su visomis Lietuvos Respublikos rajoninėmis ligoninėmis ir jį pritaikyti Lietuvos Respublikos, o ne kitų Europos Sąjungos šalių gyventojų poreikiams.

VšĮ Kaišiadorių ligoninės administracija norėdama išsaugoti Kaišiadorių ligoninę ir visas kitas mažąsias rajonines ligonines deda visas pastangas ir kreipiasi į Kaišiadorių rajono ir visos Lietuvos gyventojus, prašydama paremti ligonines pasirašant Kaišiadorių ligoninės inicijuotą peticiją internetiniame puslapyje (www.peticijos.com) arba gyventojų renkamuose sąrašuose.

Tikimės, kad Mūsų visų dedamos pastangos ir Jūsų palaikymas padės išsaugoti Kaišiadorių ligoninę ir kitas mažąsias rajonines ligonines.

Pagarbiai,

VšĮ Kaišiadorių ligoninė